رئیس ستاد خدمات سفر شهر اصفهان گفت: امسال در استقبال از بهار و آماده سازی شهر برای نوروز شاهد تحقق هم‌گرایی و هم‌افزایی میان شهرداری، دستگاه‌های مختلف و نهادهای عمومی بودیم.

به گزارش اقتصاد بازار به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، علی قاسم زاده در آیین آغاز به کار ستاد خدمات سفر شهر اصفهان با بیان این مطلب اظهار کرد: در آستانه بهار طبیعت و معنویت هستیم و این تلاقی، نویدبخش سالی پر خیر و برکت برای همه مردم خواهد بود.

او افزود: شعار فعالیت‌های امسال اصفهان در استقبال از بهار طبیعت؛«شهر رمضان، شهر زندگی» انتخاب شده که گویای دوبهاری است که در آغاز امسال با هم مقارن شده‌اند.

شهردار اصفهان همچنین با اشاره به همکاری میان‌دستگاهی برای اجرای هرچه بهتر برنامه‌های ستاد خدمات سفر شهر اصفهان، گفت: همگرایی به معنای واقعی کلمه در این خصوص محقق شد و در نهایت، افزایش انرژی و‌ هم‌افزایی برای ادامه کار را شاهد خواهیم بود که این امر حاصل همکاری نهادهای مردمی و عمومی با این ستاد است.

او در ادامه بیان‌کرد: اصفهان از گذشته جزء شهرهای برجسته در استقبال از مسافران نوروزی بوده است و امیدوارم امسال بهتر از سالهای گذشته بتوانیمپذیرای مسافران نوروزیباشیم.

قاسم زاده با اشاره به آمادگی شهر اصفهان برای میزبانی از مسافران نوروزی تأکید کرد: هرشهری هویت و شخصیتی دارد و باید به عنوان میزبان به هویتش احترام گذاشت، از این روز و با توجه به اینکه شهر اصفهان، شهری فرهنگی و حساس بر ارزش‌هاست، از گردشگران عزیز تقاضا داریم این بخش از هویت شهر مورد احترام قرار بگیرد.

رئیس ستاد خدمات سفر شهر اصفهان خاطرنشان کرد: امیدواریم مسافران عزیز شئونات را در این ایام رعایت کنند تا لحظات پرخاطره و شیرین تری در این شهر داشته باشند.

در پایان این برنامه نیز فعالیت همه بخش های ستاد خدمات سفر شهر اصفهان با حضور خادمان شهر در حوزه‌های مختلف از جمله اسکان، نظافت شهر، ایمنی و غیره به صورت رسمی از محل پل خواجو آغاز شد.